Menu
Працівників Сторожинецького відділу поліції привітали з професійним святом

Працівників Сторожинецького відділу поліції привітали з професійним святом

By In Новини On 03.07.2020


Сьогодні, 3 липня, у приміщенні Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області, відбулися святкові збори з нагоди відзначення в районі Дня Національної поліції України. 

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Дмитро Балінов, заступник голови районної ради Володимир Філіпович, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бліжинець, голова Великокучурівської об’єднаної територіальної громади Василь Тодеренчук, начальник Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Станіслав Степанов, особовий склад райвідділу поліції.

Посадовці привітали працівників поліції із професійним святом зазначивши, що їх служба небезпечна і складна, вимагає мужності, стійкості та високого професіоналізму.

Керівники району подякували присутнім за роботу у забезпеченні охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, а також наданні допомоги всім, хто її потребує.

Зокрема очільники Підгір’я побажали працівникам поліції здоров’я, щастя, невичерпної енергії, благополуччя та злагоди, добробуту і сімейного затишку, високих професійних здобутків у благородній справі – служіння українському народу.

З нагоди професійного свята кращим працівникам Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області вручено спільні почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грамоти Сторожинецької об’єднаної територіальної громади та Великокучурівської ОТГ.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.