Menu
Працівників ветеринарної медицини Сторожинецького району привітали із професійним святом

Працівників ветеринарної медицини Сторожинецького району привітали із професійним святом

By In Новини On 09.08.2018


Сьогодні, 9 серпня, перший заступник голови Сторожинецької районної державної адміністрації Діана Ковальчук взяла участь в урочистому зібранні з нагоди дня працівника ветеринарної медицини, який провели у приміщенні Сторожинецького районного управління Держпродспоживслужби України в Чернівецькій області.

Посадовець привітала працівників ветмедицини із професійним святом, зазначивши про їхній значний вклад у забезпечення ветеринарного та протиепізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля у Сторожинецькому районі.

З нагоди свята Діана Ковальчук спільно із заступником голови Сторожинецької районної ради Володимиром Філіповичем вручила спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради працівникам ветеринарної медицини.

Із професійним святом присутніх також привітали начальник Сторожинецького районного управління Держпродспоживслужби України в Чернівецькій області Мирослав Швед, голова Сторожинецької міської ради Микола Карлійчук та голова Чернівецької обласної ради профспілки працівників АПК Михайло Серецький.  


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.