Menu
Рятувальники звертаються до релігійних громад та священнослужителів району дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах

Рятувальники звертаються до релігійних громад та священнослужителів району дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах

By In Новини On 26.04.2019


Напередодні Великодня Сторожинецький РС УДСНС у Чернівецькій області звертається до всіх священнослужителів, представників церковних приходів та віруючих з приводу великої стурбованості станом протипожежного захисту культових споруд.

На території Сторожинецького району розташовано чимало храмів та церков. Напередодні свят вважаємо за доцільне нагадати Вам про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах, які являють собою місця масового скупчення людей і представляють велику історичну та культурну цінність.

Незабаром Великдень, тож рятувальники району звертаються до церковнослужителів та парафіян Сторожинецького району бути обережними під час церковних відправ, утримувати в належному стані електропроводки, опалювальні печі і обігрівальні прилади у храмах та церквах, не залишати без нагляду запалені свічки у культових спорудах. Уповаючи на Бога бережімося й самі.

Тому ще раз звертаємося до Вас із проханням бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем під час проведення церковних служб.

Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями нам вдасться врятувати від руйнівної сили вогню велику культурну та історичну спадщину наших предків, якою являються Божі храми»

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.