Menu
Представникам сумлінного бізнесу повернуто з бюджету майже 106 мільйонів гривень ПДВ

Представникам сумлінного бізнесу повернуто з бюджету майже 106 мільйонів гривень ПДВ

By In Новини, Роз'яснення On 05.07.2019


Впродовж першого півріччя 2019 року Державна фіскальна служба відшкодувала платникам Чернівецької області 105,8 млн. грн.  податку на додану вартість. В області налічується 100 декларантів бюджетного відшкодування.

У числі підприємств, які отримують бюджетне відшкодування ПДВ, 76 – виробників -експортерів, 9 – здійснюють міжнародні перевезення, 4 – які використовують працю осіб з вадами здоров’я та 10 інших підприємств які здійснюють операції з придбання та спорудження основних засобів. Більшість з них, реально створюють додану вартість та ефективно продають свою продукцію на європейському ринку.

Також у відомстві розповідають, що в області стабільно зростають надходження податку на додану вартість. Так, за січень – червень цього року забезпечено збір податку на додану вартість до державного бюджету у сумі  понад 368,0 млн. грн. – це більше на 52,0 млн.грн. минулорічних показників.

Незважаючи на те, що електронна система процесу відшкодування ПДВ бізнесу постійно удосконалюється, стає доступним та позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції фіскали упередили 22 випадки неправомірного відшкодування ПДВ на суму понад 2,6 млн. грн.

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.