Menu
Про надання пропозицій щодо присудження Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України

Про надання пропозицій щодо присудження Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України

By In Новини On 24.01.2019


На виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333  «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» інформуємо органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації про можливість подання до Мінмолодьспорту в термін до 1 березня 2019 року пропозиції щодо кандидатів на присудження Премії. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 вказаної постанови Кабінету Міністрів України.

Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення протягом 2018 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Додаткова інформація щодо організаційного,  інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії – за телефоном (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.