Menu
Про переваги легального працевлаштування поінформовано понад 5000 роботодавців області

Про переваги легального працевлаштування поінформовано понад 5000 роботодавців області

By In Новини On 31.01.2020


Як повідомляють в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області, про переваги легального працевлаштування поінформовано понад 5 000 роботодавців області у рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії на тему легалізації зайнятості, яка нині триває в регіоні.

Інформаційними заходами на сьогодні вже охоплено понад 5000 роботодавців міста та області.

Оскільки, серед найбільш ризикованих галузей економіки, в яких на Буковині спостерігається найбільша кількість неофіційних працівників – оптова та роздрібна торгівля, громадське харчування, надання послуг, то інформаційними заходами  фахівці територіального органу Державної служби України з питань праці охоплюють, найперше, суб’єктів господарювання цих  сфер економіки.

Участь в інформаційній кампанії беруть всі керівники структурних підрозділів та головні державні інспектори Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Заходи проводяться спільно з представниками територіальних органів Державної податкової служби, Пенсійного фонду України, Чернівецьким обласним центром зайнятості, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Робота проводиться на виконання доручення Прем’єр – міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 року  щодо вжиття заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості населення.

 

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.