Menu
Про стан пожежної безпеки у Сторожинецькому районі

Про стан пожежної безпеки у Сторожинецькому районі

By In Звіти, Новини On 21.09.2015


1111Як інформує Сторожинецький районний відділ Державної служби надзвичайних ситуацій, за 8 місяців 2015 року в Сторожинецькому районі зареєстровано 87 пожеж проти 59 за аналогічний період 2014 року. Кількість пожеж збільшилася на 46%.

Внаслідок пожеж загинуло 2 особи. За аналогічний період 2014 року також зафіксовано 2 смерті. Основні причини загибелі людей на пожежах: необережне поводження з вогнем.

З метою попередження виникнення пожеж на об’єктах різних форм власності інспекторським складом області протягом 8 місяців 2015 року організовано та проведено комплекс організаційних та практичних заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування громадян на них. Проведено 15 відпрацювань населених пунктів району, під час яких було здійснено обхід 225 житлових помешкань з проведенням інструктажів та бесід на протипожежну тематику із власниками, врученням відповідних листівок та пам’яток. До цієї роботи було залучено голів сільських рад, депутатський корпус, працівників органів МВС, РЕМ, сфери соціального захисту, медичних та освітніх закладів, установ культури і територіальних житлово-комунальних підприємств та інші.

Організовано проведення інформаційно-агітаційної роботи у 10 трудових колективах, 30 разів транслювалися інформації з питань пожежної безпеки через внутрішні радіовузли об’єктів, організацій та закладів з масовим перебуванням людей з метою ефективного впливу на свідомість громадян. Розміщено 400 листівок, плакатів, стендів з питань пожежної безпеки, вийшло: 20 матеріалів в газетах, 45 на радіо та 50 матеріали розміщено в Інтернеті.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.