Menu
Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 15.02.2016


титульна12 лютого при першому заступнику голови районної державної адміністрації Діані Ковальчук відбулося чергове засідання Громадської ради.

Зокрема учасники засідання розглянули низку питань порядку денного, серед яких: про підсумки соціально-економічного розвитку Сторожинецького району за 2015 рік та перспективи на 2016 рік; про роботу станційно-лінійної дільниці № 1, міста Сторожинець районного центру телекомунікацій № 181 щодо забезпечення функціонування та збереження проводового радіомовлення в районі.

По першому питанню виступила начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Анжела Дячук, яка зазначила, що в умовах нестабільного курсу національної валюти та надзвичайно складній ситуації на енергетичному ринку країни, зусилля районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, першочергово були спрямовані на реалізацію заходів з енергозбереження, заміщення природного газу на альтернативні види палива, збір коштів для надання допомоги та забезпечення потреб учасників АТО і переселенців з зони проведення АТО і Автономної Республіки Крим.

За її словами, у 2015 році збільшено охоплення дітей дошкільною освітою, завдяки відкриттю четвертої дошкільної групи в Чудейському НВК, відкриттю додаткової групи у Великокучурівському ДНЗ «Перлинка». На завершальному етапі перебувають роботи з реорганізації Красноїльської ЗОШ № 2 в навчально-виховний комплекс. На черзі – реорганізація школи під НВК у Нових Бросківцях та ЗОШ № 3 у місті Сторожинець.

Як зазначила Анжела Дячук, у  2015 році вдалося виконати вказівку уряду щодо переходу на опалення навчальних закладів твердим паливом. Розпочато заміну вікон усіх навчальних закладів на теплозберігаючі склопакети.

В районі розпочато будівництво масштабних об’єктів, відкриття яких заплановане на 2016 рік – це дитячий садок по вулиці Гвардійській міста Сторожинець, а також міжнародний контрольно-перепуский пункт «Красноїльськ».

Нещодавно відбулося відкриття новозбудованого моста в селищі Красноїльськ. Обсяг фінансування робіт з будівництва об’єкту склав 994 тисячі гривень.

Доповідаючи по другому питанню, начальник станційно-лінійної дільниці № 1, міста Сторожинець районного центру телекомунікацій № 181 Наталя Ковалів, проінформувала присутніх щодо забезпечення функціонування та збереження проводового радіомовлення в районі.

За її словами, станом на 01.02.2016 р. проводове радіомовлення функціонує в місті Сторожинець, селах Снячів, Стара Жадова та частково в селі Ропча.  В інших населених пунктах Сторожинеччини проводове радіо відсутнє. Всього по району нараховується 1300 радіоточок.

Як зазначила Наталя Ковалів, станційно-лінійною дільницею № 1, міста Сторожинець районного центру телекомунікацій № 181 проводиться робота щодо підтримки та збереження проводового радіомовлення.  За словами начальника СЛД № 1 м.Сторожинець, серед причин скорочення дротового мовлення є демонтаж радіоліній при ремонті опор ліній електропередач, які вже ніхто не відновлює.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

1


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.