Menu
Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 13.04.2016


12 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулося чергове засідання Громадської ради.

Зокрема під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, серед яких: про відзначення в районі 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї  річниці завершення Другої світової війни; про стан дозвілля молоді в  місті Сторожинець; про стан вивозу сміття у  місті Сторожинець.

По першому питанню виступила перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук, яка зазначила, що районною державною адміністрацією розпочато роботу з підготовки та відзначення в районі 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни.

За її словами, наразі вже підготовлено проект розпорядження, відповідно до якого, передбачено утворити і затвердити склад Організаційного комітету та заходи з підготовки та відзначення  в районі 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни.

Доповідаючи по другому питанню,  головний спеціаліст управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Анна Руденко, зазначила, що з метою забезпечення дозвілля молоді, створення умов для занять фізичною культурою і спортом, більш повного охоплення населення району спортивними заходами, у Сторожинецькому районі діє Програма розвитку фізичної культури і спорту в Сторожинецькому районі на 2012-2017 роки.
Як наголосила представник управління освіти, проводилась робота щодо облаштування спортивних майданчиків, підтримання їх у належному стані, обладнання та цільового використання під час проведення всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота». Проведені організаційні заходи були спрямовані на подальший розвиток фізичної культури і спорту, зокрема, на розвиток 10 олімпійських видів спорту, якими займається більше 1500 осіб у ДЮСШ та спортивному клубі «Підгір’я».

Окрім того, про стан вивозу сміття у  місті Сторожинець розповів присутнім начальник Сторожинецького ЖКГ Олександр Кислінський.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.