Menu
Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Консультації з громадськістю, Новини On 12.06.2017


9 червня при першому заступнику голови районної державної адміністрації Діані Ковальчук відбулося чергове засідання Громадської ради.

Зокрема учасники засідання розглянули питаня порядку денного про стан та перспективи роботи проводового радіомовлення в Сторожинецькому районі, про впорядкування дорожнього руху: дорожніх знаків та розмітки в місті Сторожинець.

По першому питанню виступила начальник станційно лінійної дільниці № 1 міста Сторожинець Наталя Ковалів, яка проінформувала присутніх про роботу щодо забезпечення функціонування та збереження проводового радіомовлення в районі.

За її словами, станом на 01.06.2017 р. всього по району працює 908 радіоточок. Проводове радіомовлення функціонує в місті Сторожинець, селах Снячів, Стара Жадова та частково в селі Ропча.  В інших населених пунктах Сторожинеччини проводове радіо відсутнє. Окрім того, про впорядкування дорожнього руху: дорожніх знаків та розмітки в місті Сторожинець розповів присутнім начальник відділу транспортно-господарського забезпечення Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади Андрій Кухарук.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.