Menu
Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 15.12.2015


IMG1609Сьогодні, 15 грудня, проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Під час засідання розглянуто питання про стан робіт щодо встановлення інформаційного щита біля Меморіалу-братської могили радянських воїнів і жертв політичного протиборства та пам’ятного знаку воїнам-землякам у м. Сторожинець, звіт голови Громадської ради про підсумок роботи консультативно-дорадчого органу впродовж 2015 року та затверджено план роботи Громадської ради на 2016 рік.

Як інформував голова Громадської ради Матвій Плегуца, протягом поточного року проведено щоквартальні засідання консультативного органу, під час яких розглянуто питання про дотримання безпеки дорожнього руху у місті Сторожинець, заходи з недопущення пересування дітей та дорослих по Меморіалу загиблих воїнів під час Другої світової війни та встановлення відповідного інформаційного щита, про роботу Центру електрозв’язку № 5 щодо забезпечення функціонування та збереження проводового радіомовлення тощо.

Наступного року члени Громадської ради планують розглянути питання про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2015 рік та відповідні перспективи на 2016 рік, про стан мереж електропостачання району, безпеку дорожнього руху в районі, організацію дозвілля молоді в районі, забезпечення ліками та надання медичної допомоги ветеранам війни, стан призначення житлових субсидій жителям району, відзначення в районі 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни тощо.

Водночас під час засідання члени дорадчого органу дискутували на тему проблеми стихійного засмічення берегів річок Сторожинецького району та шляхів її вирішення. За результатами обговорення прийнято рішення про включення вищевказаного питання до плану роботи на наступний рік.

IMG1608


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.