Menu
Проведено чергове засідання Ради старійшин при райдержадміністрації

Проведено чергове засідання Ради старійшин при райдержадміністрації

By In Новини, Рада старійшин On 05.05.2015


IMG75630 квітня при першому заступнику голови райдержадміністрації Діані Ковальчук проведено чергове засідання консультативно-дорадчого органу при райдержадміністрації – Ради старійшин, до якої входять ветерани державної служби та праці району.

Під час засідання розглянули низку питань. Зокрема, розпочинаючи захід Діана Ковальчук інформувала присутніх про відзначення в районі 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни. Так, за її словами, в районі запланований комплекс заходів, зокрема, 8 травня з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення в освітніх закладах району проведуть патріотичні лінійки та виховні години. Водночас цього дня о 14.00 у районному будинку національних культур відбудеться районна заключна акція марафону миру «Герої не вмирають». Водночас 9 травня у парку імені Ю.Федьковича біля Меморіалу загиблим воїнам відбудеться урочисто-траурний мітинг «Вічная слава».

Разим із цим, під час засідання начальник управління праці і соціального захисту населення Георгій Пуздряк інформував присутніх про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також про надання у 2015 році грошової допомоги ветеранам війни і праці.

За підсумками засідання члени Ради старійшин сформували питання до наступного засідання. Зокрема, на розгляд винесено питання про якість надання послуг по електропостачанню населення, якість надання послуг зв’язку на території району, про роботу ТОВ «Молочний край» в с. Панка, а також про роботу автоперевізників на території Сторожинецького району.

IMG756

IMG753


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.