Menu
Проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО

Проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 25.05.2015


indexЯк інформує Сторожинецький районний центр зайнятості, з метою комплексного, оперативного та якісного надання соціальних послуг демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях на Сході України, вироблення плану подальших спільних дій для їх працевлаштування в Сторожинецькому центрі зайнятості 21 травня 2015 року, проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.
Під час проведення семінару присутніх проінформовано про ситуацію на ринку праці району, про послуги, які надає служба зайнятості населенню, про зміни в законодавстві про зайнятість населення, зокрема щодо одноразового отримання ваучера для підтримки конкурентоспроможності військовослужбовців, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, можливості зайняття підприємницькою діяльністю шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово. Повідомили про те, що з метою здійснення соціального патронату для максимального терміну закріплення даної категорії громадян на робочому місці, а також для забезпечення профілактики настання страхового випадку, фахівцями служби зайнятості здійснюється індивідуальний супровід. Інформували присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом та до резерву Збройних Сил України. Надали інформацію про стан ринку праці регіону, ознайомлювали з переліком професій та спеціальностей, що потребують Збройні сили України.
Учасників семінару найбільше цікавила інформація з „Дорожньої карти” щодо пільг для військовослужбовців, які були призвані під час мобілізації, надання державних соціальних гарантій учасникам бойових дій, соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції, а саме державні гарантії військовослужбовцям, які документи потрібні для оформлення матеріальної допомоги, все що стосується надання статусу учасника бойових дій та інше.
Спеціалісти служби зайнятості роздали присутнім пам’ятки демобілізованим учасникам: „Як знайти роботу”; „Права та обов’язки безробітного”. У заході прийняли участь 18 безробітних.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.