Menu
Проведено координаційну нараду з питань здійснення заходів призову громадян на строкову військову службу

Проведено координаційну нараду з питань здійснення заходів призову громадян на строкову військову службу

By In Новини On 20.03.2019


Сьогодні, 20 березня, під керівництвом голови Сторожинецької  районної державної адміністрації Ярослава Бартоша проведено координаційну нараду з питань здійснення заходів призову громадян на строкову військову службу.

Участь у нараді взяли заступник голови Сторожинецької районної ради Володимир Філіпович, начальник служби захисту інформації Чернівецького обласного комісаріату Володимир Похило, військовий комісар Сторожинецького військового комісаріату Сергій Арушанян, начальник Сторожинецького районного відділу ГУ НП України у Чернівецькій області Станіслав Степанов, представники правоохоронних органів району, голови місцевих рад району, начальники військово-облікових столів населених пунктів району.

Під час наради Сергій Арушанян інформував присутніх про виконання підготовчих заходів призову громадян на строкову службу в квітні-червні 2019 року, оповіщення призовників та прибуття їх для проходження медичних оглядів.

Військовий комісар наголосив на необхідності посилення роз’яснювальної роботи серед мешканців району стосовно того, що військовослужбовців, які проходять строкову службу у лавах ЗСУ, не залучають до бойових дій в зоні проведення операції об’єднаних сил.  

Разом з тим, зазначив Сергій Арушанян, Збройні Сили України проводять набір на контрактну військову службу. За його словами, цьогоріч покращено грошове та соціальне забезпечення військовослужбовців. Середня заробітна плата контрактника сьогодні складає близько 25 тисяч гривень, зазначив військовий.

Також військовий комісар інформував про те, що проводиться робота із активації єдиного державного реєстру військовозобов’язаних та призовників.  Передбачається, що повноцінно реєстр запрацює 2020 року.

Також виступив начальник служби захисту інформації Чернівецького обласного комісаріату Володимир Похило, який інформував про права представників військового комісаріату під час здійснення оповіщення призовників, забезпечення громадського порядку під час здійснення заходів призову та порушення кримінальних справ за ухилення від проходження військової служби.

Пропозиції щодо покращення здійснення заходів призову громадян на строкову військову службу під час наради надали начальник Сторожинецького районного відділу ГУ НП України у Чернівецькій області Станіслав Степанов та головний спеціаліст Сторожинецького районного відділу Державної міграційної служби України в Чернівецькій області.

За підсумками наради Ярослав Бартош акцентував на тому, що забезпечення оборони держави нині є її першочерговим завданням. 

“Строкова служба у лавах Збройних Сил України є обов’язком кожного чоловіка призивного віку, – сказав Ярослав Бартош. – Від нашої армії нині залежить майбутнє України, її цілісність та незалежність”.

Голова райдержадміністрації звернув увагу голів місцевих рад на необхідності покращення матеріального забезпечення місцевих загонів територіальної оборони.

Водночас керівник виконавчої влади району надав доручення щодо розробки плану занять з військово-патріотичного виховання в усіх школах району із залученням військовослужбовців.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.