Menu
Проведено нараду щодо розвитку сільського господарства Сторожинецького району

Проведено нараду щодо розвитку сільського господарства Сторожинецького району

By In Новини On 05.03.2019


Сьогодні, 5 березня, начальник відділу агропромислового розвитку Сторожинецької районної державної адміністрації Ганна Ткач провела нараду з представниками місцевих рад району.

Під час наради посадовець інформувала присутніх про зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2019 році на виконання заходів з реалізації Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2017-2022 роки.

Так, за словами Ганни Ткач, бюджетні кошти спрямовують на виконання пріоритетних завдань з підтримки та розвитку агропромислового комплексу Чернівецької області, визначених Програмою, за такими напрямами:

1) фінансова підтримка особистим господарствам населення на утримання трьох і більше корів;

2) фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників на закупівлю доїльних апаратів для особистих селянських господарств, в яких утримується не менше трьох корів;

3)  фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників на утримання та збереження племінного поголів’я баранів, вівцематок та ярок;

4) надання соціально спрямованих дорадчих послуг суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сільській місцевості та населенню тощо.

Крім цього набрали чинності зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 року № 110 (із внесеними змінами до постанови КМУ від 07.02.2018 року №107). Відповідно до внесених змін затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), в тому числі отримання фінансової підтримки особистим селянським господарствам за утримання молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Для отримання детальної інформації щодо переліку документів, які необхідно подати для отримання фінансової підтримки рекомендовано звернутися до відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, 4-ий поверх, каб.55, контактний телефон 21680 або до органів місцевого самоврядування.

Також під час наради мова йшла про надання дотацій за молодняк відповідно до внесених змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107, від 30.01.2019 року  № 110).

Своєю чергою  начальник Сторожинецької районної державної лікарні ветеринарної медицини  Микола Курик надав роз’яснення щодо порядку переміщення молодняка та отримання підтверджуючих документів про проведені дії.

За підсумками наради надано відповідні рекомендації.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.