Menu
Проведено нараду з питань соціальної інтеграції вимушених переселенців зі сходу України та АРК на території Сторожинеччини

Проведено нараду з питань соціальної інтеграції вимушених переселенців зі сходу України та АРК на території Сторожинеччини

By In Інформація для переселенців, Новини On 12.02.2015


PIC_0858Сьогодні, 12 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Діана Ковальчук провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних відомств центральних органів виконавчої влади щодо питань, пов’язаних із вирішенням першочергових проблем внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території Луганської і Донецької областей і АРК та їхньої соціальної інтеграції.

Як йшлося під час наради, станом на сьогодні в район прибуло 87 осіб із вищевказаних територій. Серед них – 37 пенсіонерів, 18 школярів, котрих влаштували на навчання у місцевих школах, а також 3 дітей-сиріт, котрими опікується служба у справах дітей. Остання, зокрема, вирішує питання щодо оформлення опікунства над дітьми та пошуку для них житла. Водночас 11 переселенців звернулося за послугами служби зайнятості. Відтак усіх переселенців взято на відповідний облік та їм виплачують передбачену законодавством соціальну допомогу.

Під час наради також обговорено питання забезпечення житлом вимушено переселених громадян. Як інформувала Діана Ковальчук, нині вивчається можливість поселення людей у гуртожитку Лісового коледжу у м. Сторожинець, будівлі колишнього санаторію «Золотий колос» у с. Панка, інших приміщеннях.

«Закликаю всіх до злагодженої роботи задля забезпечення внутрішньо переміщених осіб усім необхідним та допомогти їм освоїтися на території району, – сказала Діана Ковальчук. – Ми не повинні бути байдужими до чужого горя – це наші співгромадяни і це наша спільна біда. Ми повинні зробити усе від нас належне, аби ці люди відчували себе комфортно та захищено».


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.