Menu
Проведено нараду з начальниками військово-облікових столів місцевих рад району з питань весняного призову на строкову військову службу у ЗСУ

Проведено нараду з начальниками військово-облікових столів місцевих рад району з питань весняного призову на строкову військову службу у ЗСУ

By In Новини On 25.02.2019


Сьогодні, 25 лютого, перший заступник голови Стороожинецької районної державної адміністрації Діана Ковальчук спільно з військовим комісаром Сторожинецького військового комісаріату, підполковником Сергієм Арушаняном провели нараду з начальниками військово-облікових столів місцевих рад Сторожинецького району з питання весняного призову громадян на строкову службу до Збройних Сил України.

Відповідно до розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 21 лютого 2019 року № 43 «Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу у Сторожинецькому районі», Сторожинецька районна призовна комісія розпочне роботу з 1 квітня та з 1 жовтня 2019 року.

Підготовчі заходи, пов’язані з медичним обстеженням, лікуванням, вивченням призовників проведуть у березні і у вересні 2019 року.

На строкову військову службу у 2019 році призвуть громадян України 1992-2001 років народження, які проживають в Сторожинецькому районі.

Під час наради Діана Ковальчук наголосила на тому, що юнаки, які проходитимуть строкову військову службу у ЗСУ не братимуть участі у бойових діях у зоні проведення операції об’єднаних сил. Також, за її словами, протягом останніх років значно покращилися побутові умови та матеріальна база військових частин України. Відтак українська армія реформується та прямує до світових стандартів.  

Водночас посадовець акцентувала на окремих аспектах оповіщення призовників та забезпечення їх явки на призовну дільницю.

Своєю чергою Сергій Арушанян закликав начальників ВОС до плідної роботи та інформував про те, що з метою комплектування Збройних Сил України для забезпечення захисту і оборони держави невдовзі запрацює єдиний електронний реєстр військовозобов’язаних і призовників, що є автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, яка призначена для збору, зберігання, обробки і подальшого використання даних про військовозобов’язаних (призовників). 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.