Menu
Проведено нараду з питань погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надання послуг з енергопостачання

Проведено нараду з питань погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надання послуг з енергопостачання

By In Звернення громадян, Новини On 04.06.2015


4 червня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Діани Миколаївни проведено нараду з питань погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надання послуг з енергопостачання, за участю керівників Сторожинецького УЕГГ та Сторожинецького РЕМ, організацій та установ- боржників.

Під час заходу обговорено питання щодо стану заборгованості перед ПАТ «Чернівцігаз» установ та організацій Сторожинецького району, про незадовільну якість обслуговування споживачів Сторожинецьким РЕМ та Сторожинецьким УЕГГ ПАТ «Чернівцігаз».
Зокрема заслухано представників організацій – боржників щодо причин виникнення боргу та строки його погашення.
За результатами наради присутнім доручено забезпечити погашення заборгованості перед ПАТ «Чернівцігаз» у термін до 30 червня 2015 року; з метою покращення якості надання послуг РЕМ в селі Великий Кучурів запланувати відкриття дільниці по обслуговуванню електричних мереж, яка охопить також села Михальча та Заволока; суттєво та всебічно розглядати звернення жителів району, щодо газо та електропостачання. Рекомендовано Великокучурівський сільській раді вирішити питання щодо належного використання 35 підстанцій та взяття їх на баланс.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.