Menu
Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 20.01.2017


20 січня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Діани Ковальчук відбулося  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання  про невиконання розпорядження голови районної державної адміністрації щодо Плану залучення сил та засобів при гасінні великих пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Сторожинецького району.

Виступив заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС Ігор Маніліч, який зазначив, що 08 січня 2017 року була пожежа в господарській будівлі села Ропча у громадянина Іонуц Миколи Никифоровича. Згідно Плану залучення сил та засобів при гасінні великих пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Сторожинецького району затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації на пожежу повинні були виїхати МПО села Верхні Петрівці та села Нижні Петрівці, але Нижньопетровецький сільський голова не дав згоди на виїзд пожежного автомобіля, що призвело до більших завданих збитків господарям.

За підсумками засідання комісії прийнято відповідні рішення.

 

Протокол № 2 від 20 січня 2017 р.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.