Menu
Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 02.04.2020


Сьогодні, 2 квітня,  під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про Про розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району Чернівецької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та зростання криміногенної ситуації на території Сторожинецького району.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району Чернівецької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та зростання криміногенної ситуації на території Сторожинецького району, взяти до відома.
  1. Рекомендувати об’єднаним територіальним громадам та виконавчим комітетам сільських рад району, на період надзвичайної ситуації:

1) рішенням виконавчих комітетів обмежити графіки роботи закладів торгівлі (продуктами харчування, засобами гігієни), встановивши режим роботи до 21:00 години;

2) заборонити продавати алкогольні напої після 18:00 години (магазини, супермаркети, автозаправні станції);

3) довести рішення виконкомів до керівників закладів торгівлі та населення на підпорядкованих територіях про дані обмеження на підпорядкованих територіях;

4) копії рішень надати Сторожинецькій районній державній адміністрації.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

Протокол від 02.04.2020 №12


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.