Menu
Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 24.04.2020


Сьогодні, 24 квітня,  під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про запровадження додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо відвідування громадянами Сторожинецького району кладовищ.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про запровадження додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо відвідування громадянами Сторожинецького району кладовищ взяти до відома.
  2. На виконання протокольного рішення Чернівецької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 квітня 2020 року № 25 «Про запровадження додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо відвідування громадянами України кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні» Сторожинецькій, Великокучурівській, Чудейській, Красноїльській об’єднаним територіальним громадам та сільським радам району з урахуванням положень статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтями 30, 40-41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірісу COVID-19» (зі змінами), а також постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року № 11 заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

Протокол від 24.04.2020 № 20


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.