Menu
Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 20.05.2020


Сьогодні, 20 травня,  під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Окрім того, членами комісії обговорено питання про внесення змін до протокольного рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС від 14 травня 2020 року № 21.

За результатами виступів по першому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, взяти до відома.

За результатами виступів по другому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про внесення змін до протокольного рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС від 14 травня 2020 року № 21, взяти до відома.
  2. Відповідно достатті 29, 30Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2 (далі – COVID-19), врахувавши пропозицію Сторожинецької міської ради:

1) внести зміни в пункт 3, питання 2 протокольного рішення комісії з питань ТЕБ та НС від 14 травня 2020 року № 21, виклавши його в наступній редакції:

«Органам місцевого самоврядування Сторожинецького району довести до суб’єктів господарювання інформацію, що понеділок визначений, як санітарний день – вихідний в роботі всіх ринків та магазинів на території Сторожинецького району, окрім продуктових магазинів, аптек та АЗС».

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

Протокол від 20.05.2020 № 22


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.