Menu
Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 01.06.2020


1 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про ускладнення погодних умов на території Сторожинецького району Чернівецької області пов’язаної із сильними проливними дощами.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію про ускладнення погодних умов на території Сторожинецького району Чернівецької області пов’язаної із сильними проливними дощами, взяти до відома.
  2. Затвердити План основних заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо повені та дощових паводків у 2020 році на території Сторожинецького району Чернівецької області, що додається.
  3. Виконавцям вищезгаданого Плану, в межах повноважень, забезпечити виконання заходів визначені Планом та надати інформації про їх виконання головному спеціалісту сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації згідно вказаних термінів. Інформацію надавати в електронному (Word – файлах, на адресу: Senik.ns@ukr/.net) та паперовому вигляді.

 Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

 

План заходів

Протокол від 01.06.2020 №24


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.