Menu
Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 22.06.2020


22 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про 
визначення попереднього рівня надзвичайної ситуації на території  Сторожинецького району Чернівецької області, яка відбулася в період  з травня по червень 2020 року.

 

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

  1. Про визначення попереднього рівня надзвичайної ситуації на території Сторожинецького району Чернівецької області, яка відбулася в період з травня по червень 2020 року, взяти до відома.
  2. Ситуація, яка виникла в період з травня по червень 2020 року, пов’язана з атмосферними опадами на території Сторожинецького району Чернівецької області за класифікаційними ознаками надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МВС України від 06.08.2018 року № 658, з урахуванням підпункту 1, пункту 5 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368, відповідно Державного класифікатора надзвичайних ситуацій, затвердженого наказом Держстандарту України від 11.10.2010 № 457, попередньо класифікується, як надзвичайна ситуація об’єктового рівня природного характеру код 20310, 20311 – Метеорологічні НС- атмосферні опади, пов’язані з сильним дощем (зливою) (з кількістю опадів за1 годину 30 мм і більше, тривалістю понад 1 годину і менше).

Відповідно до зведеного розрахунку нанесених збитків надзвичайною подією, яка виникла в період з травня по червень 2020 року орієнтована сума збитків складає 700 тис. грн.

  1. Затвердити перелік першочергових невідкладних робіт по об’єкту, який знаходиться у селі Нижні Петрівці, Сторожинецького району, що постраждав внаслідок проходженням паводку в травні – червні 2020 року на території Чернівецької області, згідно додатку 1.
  2. Затвердити перелік критичних ділянок на території Сторожинецького району утворених річкових наносів, а також об’єктів (гідротехнічних споруд), які постраждали внаслідок проходженням паводку в травні – червні 2020 року на території Чернівецької області, згідно додатку 2.

5. Сектору оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації звернутися до Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет щодо виконання необхідних експлуатаційних заходів по об’єкту, який знаходиться у селі Нижні Петрівці та постраждав внаслідок сильних дощових опадів у травні – червні  2020 року.

  1. Фінансовому відділу районної державної адміністрації надати довідку щодо обсягу коштів резервного фонду районного бюджету.
  2. Інформувати Чернівецьку обласну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про визначення попереднього рівня надзвичайної ситуації, яка сталася на території Сторожинецького району.

 

Протокол від 22.06.2020 №26

Додаток 1

Додаток 2


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.