Menu
Проведено правовиховні бесіди з учнями шкіл Великого Кучурова, Тисовця та Годилова

Проведено правовиховні бесіди з учнями шкіл Великого Кучурова, Тисовця та Годилова

By In Новини On 03.03.2018


28 лютого 2018 року працівники служби у справах дітей Сторожинецької РДА спільно з  інспектором ювенальної превенції Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області та соціальним працівником Великокучурівської ОТГ провели зустрічі з учнями навчальних закладів Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст., Годилівського НВК. Загалом залучено 209 учнів.

 Проведено виховні години на тему: «Що таке правопорушення? Відповідальність починається з мене!», під час якої ознайомили дітей з поняттями «право», «закон», «правопорушник», «злочин», «злочинець», «конфлікт». Дітей інформвано про види правопорушень та відповідальність за їх скоєння.  

Вивчення правових питань викликало в учнівзначний інтерес, сприяло виробленню у них правильної громадянської позиції.

Діти брали активну участь у бесіді, ставили питання та ділилися своїми спостереженнями. Також проведено індивідуальні бесіди з учнями.

Додатково в с. Великий Кучурів здійснено комісійне обстеження 3 сімей, де проживають діти, які опинились в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо прав, обов’язків і особистої відповідальності за забезпечення належних умов проживання, виховання та розвитку дітей.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.