Menu
Проведено робочу зустріч щодо належного забезпечення прав і свобод переселенців на теренах Сторожинеччини

Проведено робочу зустріч щодо належного забезпечення прав і свобод переселенців на теренах Сторожинеччини

By In Інформація для переселенців, Новини On 21.10.2014


PIC_0560Сьогодні, 21 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Діана Ковальчук провела зустріч із представниками соціальних служб району з метою обговорення нормативного законодавства України стосовно прав та статусу переселенців з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

Розпочинаючи захід, Діана Ковальчук зазначила, що на теренах району проживає чимало вимушених переселенців, відтак їх слід забезпечити належною увагою та усім необхідним.

«Очікується, що з настанням холодів переселенців побільшає, – зауважила Діана Ковальчук. – Люди втратили своє житло, майно, роботу. Відтак нам з вами слід налагодити чітку співпрацю та скоординувати зусилля у питанні забезпечення їх місцем проживання, роботою, навчанням, соціальною допомогою та усіма передбаченими законодавством пільгами».

Перш за все, за словами посадовця, керівникам соціальних служб, до яких звертатимуться переселенці, слід скеровувати їх до управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, де вони зможуть оформити щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання. У пошуку роботи переселенцям допоможуть у центрі зайнятості. Управління пенсійного фонду в короткий термін оформляє та поновлює виплати пенсії.

Обговоривши передбачені для переселенців державні гарантії, для належного інформування про їхні права та можливості Діана Ковальчук рекомендувала присутнім керівникам установ соціальної сфери розмістити в приміщеннях відповідні інформаційні стенди.

«Це наша спільна справа – люди повинні бути добре поінформовані про те, куди їм звертатися та де їм нададуть належну допомогу», – підсумувала Діана Ковальчук.


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.