Menu
Проведено семінар для працівників підрозділів Сторожинецької райдержадміністрації, осіб місцевого самоврядування та громадськості

Проведено семінар для працівників підрозділів Сторожинецької райдержадміністрації, осіб місцевого самоврядування та громадськості

By In Новини On 15.05.2019


14 травня у Сторожинецькій районній державній адміністрації проведи короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів Сторожинецької райдержадміністрації, осіб місцевого самоврядування та представників громадськості.

У рамках заходу виступила головний спеціаліст відділу з питань проходження державної служби Управління персоналом та нагород апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяна Студенець з доповіддю на тему актуальних питань проходження державної служби в органах виконавчої влади.

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Юрій Манастирський інформував про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в діяльності публічних службовців та щодо обмежень, встановлених Законом України «»Про запобігання корупції».

Водночас мова йшла про децентралізацію державної влади в контексті реформування місцевих органів влади. Вказану тему розкрила доцент кафедри європейського права та порівняльного правознавства факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, кандидат юридичних наук Вікторія Чебан.

Про нове у регуляторному законодавстві розповіла завідувач сектору Державної регуляторної служби Чернівецької області Ніна Порайко.

Присутні на семінарі мали можливість поставити питання стосовно вказаних вище тематик.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.