Menu
Орендарів водних об’єктів ознайомили із законодавчими змінами

Орендарів водних об’єктів ознайомили із законодавчими змінами

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 28.08.2013


озероСемінар-нараду з орендарями водних плес щодо дотримання вимог законодавства проведено сьогодні у райдержадміністрації.

Участь у заході взяли голови місцевих рад, спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління ветеринарної медицини, Головного державного управління рибохорони і регулювання рибальства у Чернівецькій області та Дістровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів.

Учасників семінару ознайомлено зі змінами законодавства, що регулює відносини у рибному господарстві. Зокрема, заступник начальника Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів Олександр Тонієвич ознайомив орендарів водних об’єктів зі змінами до законодавства, зокрема, зміни до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», набрання чинності Закону України «Про Аквакультуру», а також роз’яснив умови типового договору оренди водних об’єктів.

Про стан використання водних об’єктів на території Сторожинеького району присутніх поінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Галицький.

За результатами обговорення зазначених питань, учасниками семінару-наради ухвалено рішення звернутися до компетентних органів зі зверненням стосовно вдосконалення законодавства щодо оренди водних об’єктів та розробки правил загального водокористування.


About the Author

pressa

Comments are closed here.