Menu
Проведено семінар-навчання з головами профкомів та профорганізаторами профспілки системи державних органів

Проведено семінар-навчання з головами профкомів та профорганізаторами профспілки системи державних органів

By In Новини On 05.03.2019


Сьогодні, 5 березня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у семінарі-навчанні з головами профкомів та профорганізаторами профспілки системи державних органів, який провела керівник районної профспілки працівників державних установ Ольга Гінчак.

Очільник райдержадміністрації зазначив про те, що профспілки – це важливий інститут громадянського суспільства, що захищає права і свободи громадян у галузі трудових відносин.

«Потужні та впливові профспілки здатні відстоювати інтереси працівників, що особливо важливо в умовах розвитку демократії та ринкової економіки в Україні, – сказав Ярослав Бартош. – Формування ефективних підходів до формування і реалізації соціальної політики можливо при взаємній готовності суспільних і державних інститутів до співпраці і партнерства».

Під час наради виступила керівник районної профспілки працівників державних установ Ольга Гінчак, яка прозвітувала про діяльність профспілки протягом 2018 року та вручила грамоти головам профспілок. Також слово мали заступник голови Сторожинецької районної ради Володимир Філіпович, заступник начальника управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Малайко, начальник Сторожинецького відділу обслуговування громадян відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Олександр Німіжан та директор Сторожинецького районного центру зайнятості Світлана Жар.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.