Menu
Проведено семінар-навчання з очільниками місцевих рад району

Проведено семінар-навчання з очільниками місцевих рад району

By In Новини On 28.02.2019


Сьогодні, 28 лютого, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у семінарі-навчанні для голів місцевих рад району.

Під час заходу розглянуто низку питань.

Директор Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Світлана Жар інформувала про підсумки організації громадських та інших робіт тимчасового характеру та порядок організації таких робіт у 2019 році.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Косован розповіла про стан забезпечення захисту прав дітей та законних інтересів дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах на території району.

Посадовець наголосила на необхідності постійного контролю за неблагополучними сім’ями, що виховують дітей та вчасного виявлення неналежного виконання батьками своїх обов’язків відносно дітей.

Лікар загальної гігієни Сторожинецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області Микола Мишковській інформував про дотримання санітарного законодавства при проведенні профілактичних заходів у весняно-літній період.

За його словами, невдовзі фахівці здійснюватимуть виїзди з метою обстеження громадських криниць у населених пунктах району.

Також виступив Анатолій Марчук – провідний консультант з питань релігії управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, який ознайомив з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи».

Сергій Стиран інформував про вимоги Постанови ЦВК від 4.03.2014 р. № 31 щодо проведення виборів Президента України.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.