Menu
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації

By In Новини On 25.01.2019


Сьогодні, 25 січня, під керівництвом першого заступника голови Сторожинецької РДА Діани Ковальчук проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації.

Під час засідання розглянуто питання:

  1. Про доцільність створення прийомної сім’ї на базі родини жительки м. Сторожинець. Вирішили: надати дозвіл на створення прийомної сім’ї.
  2. Про доцільність поновлення батьківських прав матері відносно неповнолітнього та відповідність його інтересам дитини. Вирішили: поновити матір в батьківських правах
  3. Про стан виконання батьківських обов’язків уродженцем с. Козіївка, Коростишівського району, Житомирської області відносно дитини. Вирішили: вважати за доцільне позбавити батьківських прав.
  4. Про стан виконання опікунських обов’язків опікуном відносно підопічних жителів с. Старі Бросківці Сторожинецькогорайону Чернівецької області. Вирішили: надати термін для виправлення ситуації.
  5. Про стан виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно своїх малолітніх дітей. Вирішили залишити сім’ю на обліку.
  6. Про звіт комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій  районній державній адміністрації за 2018 рік.
  7. Про розгляд та перегляд  індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

About the Author

Admin 2

Comments are closed here.