Menu
Проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Консультації з громадськістю, Новини On 22.03.2019


22 березня за участю голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

Під час засідання присутні заслухали звіт голови районної державної адміністрації  Ярослава Бартоша  про виконання програми  економічного і соціального розвитку, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про реалізацію райдержадміністрацією делегованих їй радою повноважень за 2018 рік.

Під час виступу очільник  виконавчої влади району підвів підсумки діяльності Сторожинецької районної державної адміністрації за 2018 рік, ознайомив присутніх з пріоритетами роботи та завданнями на 2019 рік.

Зокрема обговорено питання щодо роботи з питань організації доступності інвалідів та маломобільних груп населення до інфраструктури району та міста Сторожинець.

Як зазначив у своєму виступі завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Василь Маніліч всі об’єкти громадської та житлової забудови, які приймаються в експлуатацію на території населених пунктів, облаштовуються засобами безперешкодного доступу. При оформленні і видачі органами містобудування та архітектури містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів містобудування визначаються обов’язкові вимоги державних будівельних норм.

За його словами при райдержадміністрації функціонує Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Сторожинецькому районі, за час існування якого проведено значну роботу щодо облаштування елементами доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури. Зокрема за 2018 рік збудовано пандуси: до приміщення ЦНАПу Великокучурівської сільської ради; до будівлі Сторожинецької філії ПАТ «Чернівцігаз»; по вулиці Б. Хмельницького м. Сторожинець (біля критого ринку) 2 шт.; на перехресті вулиць Б. Хмельницького та Ю.Федьковича м. Сторожинець (біля відділення Альфа банку); по вулиці Б. Хмельницького м. Сторожинець (біля інклюзивно-ресурсного центру).

Зокрема проведено реконструкцію (ремонт) пандусів до: Сторожинецького районного будинку національних культур; Сторожинецького відділу РАЦС; Терапевтичного відділення Сторожинецької ЦРЛ; Верхньопетрівецької ЗОШ І-ІІІ ст.; Нижньопетрівецької ЗОШ І-ІІІ ст.; Буденецької ЗОШ І-ІІ ст.; Черешського ДНЗ «Калина»; Старобросківецького НВК;

До окремих об’єктів, де неможливо побудувати  пандуси, встановлено  кнопки виклику. Відтак на засіданні обговорено питання про проведення капітального ремонту підвісного мосту міста Сторожинець; роботи  відділу «Сторожинецьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.