Menu
Проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 19.03.2018


16 березня за участі голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

У рамках засідання  заступник голови Чернівецької обласної громадської організації «Комітет виборців» Ігор Баб’юк та кандидат наук з державного управління, експерт ЧОГО «Комітет виборців», голова громадської ради при Чернівецькій ОДА Тарас Халавка провели навчальний семінар для лідерів громадських організацій та членів громадської ради.

Під час семінару розглянуто питання про принципи участі громадян у прийнятті рішень на районному рівні, налагодження ефективної взаємодії із органами виконавчої влади щодо відстоювання прав громадян, здійснено огляд повноважень громадських рад.

Опісля під час засідання громадської ради затвердили Положення про Громадську раду при Сторожинецькій районній державній адміністрації та план її роботи на 2018 рік.

Також присутніх поінформовано про підсумки соціально-економічного розвитку Сторожинецького району за 2017 рік та перспективи на 2018 рік. 

За підсумками засідання Ярослав Бартош наголосив, що громадська рада як консультативно-дорадчий орган відіграє важливу роль у розбудові громадянського суспільства в державі, участі громадськості у прийнятті управлінських рішень, ініціюванні вирішення важливих суспільних проблем.

                                                                


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.