Menu
Проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

Проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Консультації з громадськістю, Новини On 22.12.2017


22 грудня, у зв’язку із закінченням терміну повноважень Громадської ради при районній державній адміністрації, проведено заключне засідання зазначеного консультативно-дорадчого органу.

Під час засідання заслухано звіт голови Громадської ради про підсумок роботи консультативно-дорадчого органу впродовж 2017 року.

Як інформував голова Громадської ради Матвій Плегуца, впродовж 2017 року проведено щоквартальні засідання консультативного органу, під час яких розглянуто питання життєдіяльності району.

Серед них питання про особливості роботи Громадської ради в умовах створення об’єднаних територіальних громад; про підсумки соціально-економічного розвитку Сторожинецького району за 2016 рік та перспективи на 2017 рік;                                                         про стан електромереж району; про стан та перспективи роботи проводового радіомовлення в районі; про впорядкування дорожнього руху: дорожніх знаків та розмітки в місті Сторожинець; про контроль за виконанням попередніх рішень Громадської ради; про безпеку руху в місті Сторожинець та населених пунктах району; про надання субсидії жителям Сторожинецького району.

За його словами, за підсумками розгляду вищезазначених питань приймалися відповідні рішення та рекомендації.

Підсумовуючи сказане Матвій Плегуца зазначив, що робота Громадської ради була плідною та дієвою, подякував всім членам Громадської ради за конструктивну співпрацю.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.