Menu
Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 25.12.2015


25 грудня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Діани Ковальчук проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянули питання про проведені заходи щодо виявлення причини отруєння школярів та викладачів Давидівської ЗОШ I-III ст. невідомою речовиною; про затвердження плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2016 рік; про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів відповідно до вимог постанови КМУ від 29. 08. 2002 р. №1288 та наказу МНС України від 08. 12. 2000 р. №338; про затвердження переліку хімічно-небезпечних об’єктів у Сторожинецькому районі; про розгляд звернення, виконавчого комітету Михальчанської сільської ради щодо заяви гр. Косован Любов Давидівни стосовно надання допомоги на укріплення берегів річки Коровля в с. Михальча. (звернення та заява додаються).

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

Протокол №33


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.