Menu
Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 25.01.2016


25 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Діани Ковальчук проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянули питання про стан захворювання на гострі респіраторні вірусні захворювання та пневмонію, вжиття протиепідемічних заходів щодо недопущення зростання захворюваності на підприємствах, установах, організаціях та навчальних закладах на території  Сторожинецького району.

Зокрема проведено аналіз щоденного моніторингу про стан захворюваності дітей у навчальних закладах району, зачитано звернення голови Великокучурівської об’єднаної територіальної громади.

За результатами виступів з урахуванням обговорення, комісія вирішила управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, у зв’язку з перевищенням епідемічного порогу в окремих навчальних закладах району, та за зверненням голови Великокучурівської громади, призупинити навчальний процес з 25 по 29 січня 2016 року: Сторожинецької школи інтернат; садкової групи Бобовецького НВК; Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст.; початкової ланки Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Снячівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Старобросковецького НВК; Старожадівської ЗОШ І-ІІ ст.; Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст.; Черешської ЗОШ І-ІІ ст.; садкової групи Дубівського НВК. Призупинити виховний процес Великокучурівського ДНЗ «Малятко» та Великокучурівського ДНЗ «Перлинка» з 25 по 29 січня 2016 року.

Протокол № 4 від 25 січня 2016 року


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.