Menu
Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведених заходів з виявлення причини отруєння учнів Давидівської школи

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведених заходів з виявлення причини отруєння учнів Давидівської школи

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 26.09.2015


26 вересня під головуванням першого заступника голови Сторожинецької райдержадміністрації Діани Ковальчук відбулося друге позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання про проведені заходи щодо виявлення причини отруєння школярів та викладачів Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів невідомою речовиною.

Нагадаємо, 25 вересня учні та працівники школи масово почали звертатися до медиків з симптомами оніміння кінцівок, запаморочення та тахікардії.

Під час засідання виступила голова комісії з ТЕБ та НС Діана Ковальчук, яка повідомила про те, що школярі та працівники школи продовжують звертатися до медиків.

Водночас заслухано звіти про проведену членів робочої групи.

Як інформував начальник Сторожинецького РВ УМВС України у Чернівецькій області Віорел Барбакар, за вказаним фактом проводяться відповідні слідчі дії. Наразі правоохоронцями жодних підозрілих речей на території школи не виявлено.

За словами в.о. головного санітарного лікаря району Станіслави Рудько, 25 вересня для лабораторних досліджень відібрані змиви на патогенну мікрофлору з посуду, інвентарю та обладнання харчоблоку, взято проби води, харчів та повітря в спортивному залі і надвірній вбиральні, обстежено працівників кухні.

Головний ветеринарний лікар району Мирослав Швед інформував про проведені обстеження тварин у господарствах сімей, де захворіли діти. Відтак виявлено 2 випадки хвороб худоби, котрі на момент отруєння дітей одужали.

Своєю чергою, заступник головного лікаря Сторожинецької ЦРЛ Микола Дідух повідомив про те, що станом на 14.00 год. 26 вересня до інфекційного відділення ЦРЛ госпіталізовано 32 дітей та 4 дорослих.

Начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Гакман зазначив про припинення навчально-виховного процесу у школі та постійний моніторинг стану учнів з боку класних керівників.

За результатами засідання комісії надано низку доручень, зокрема, щодо заборони доступу у приміщення школи, продовження роботи з виявлення причини отруєння та ліквідації її наслідків.

Протокол засідання комісії 26 вересня


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.