Menu
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій райдержадміністрації

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій райдержадміністрації

By In Новини On 11.01.2018


10 січня під керівництвом першого заступника голови Сторожинецької районної державної адміністрації Діани Ковальчук проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій райдержадміністрації.

Під час засідання комісія розглянула наступні питання:

  1. Про доцільність надання дозволу  на реєстрацію новонародженої дитини, покинутої в пологовому відділенні Сторожинецької ЦРЛ. Вирішили: надати дозвіл на реєстрацію новонародженої дитини.
  2. Про доцільність надання  дозволу  на  вчинення правочину щодо дарування 1/3 частини житлового будинку, де право користування  мають діти. Вирішили: перенести розгляд питання на наступне засідання.
  3. Про доцільність повернення дитини з притулку для дітей служби у справах дітей Чернівецької ОДА в рідну сім’ю. Вирішили: надати дозвіл на повернення дитини із притулку.
  4. Про доцільність надання  дозволу  на  вчинення правочину щодо дарування житлового будинку та земельної ділянки, де право користування  мають діти. Вирішили: надати дозвіл на вчинення правочину.
  5. Про звіт комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій районній державній адміністрації за 2017 рік.
  6. Про розгляд та перегляд  індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

About the Author

Admin 2

Comments are closed here.