Menu
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій районній державній адміністрації

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій районній державній адміністрації

By In Новини On 11.10.2017


9 жовтня під головуванням першого заступника голови Сторожинецької райдержадміністрації Діани Ковальчук проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації.

Під час засідання розглянуто питання:

  1. Про доцільність влаштування дитини жительки Панка до Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів. Вирішили: перенести на наступне засідання комісії.
  2. Про доцільність влаштування дитини жителя с. Старі Бросківці до Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів. Вирішили: перенести на наступне засідання комісії.
  3. Про доцільність влаштування дитини жителя м. Чернівці до Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів. Вирішили надати дозвіл на влаштування.
  4. Про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно дитини. Вирішили: направити питання на розгляд служби у справах дітей Сторожинецької ОТГ.
  5. Щодо забезпечення захисту прав дітей на отримання середньої освіти по місцю їхнього проживання.
  6. Про розгляд та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

About the Author

Admin 2

Comments are closed here.