Menu
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій РДА

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій РДА

By In Новини On 30.07.2018


27 липня під керівництвом першого заступника голови Сторожинецької РДА Діани Ковальчук проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій РДА.

Під час засідання розглянуто питання:

  1. Про доцільність влаштування дитини жит. м. Сторожинець в структурний підрозділ-інтернат КЗЗСО «Сторожинецький ліцей № 1». Вирішили: перенести розгляд даного питання на наступному засіданні комісії.
  2. Про доцільність внесення змін до встановленого порядку зустрічей батька з малолітнім сином.  Вирішили: перенести розгляд даного питання на наступному засіданні комісії.
  3. Про доцільність розгляду позовної заяви про позбавлення батьківських прав в Сторожинецькому районному суді. Вирішили: залишити справу на розгляді в Сторожинецькому районному суді.
  4. Про доцільність встановлення порядку зустрічей батька, жителя с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області з малолітнім сином та взяття участі у його вихованні. Вирішили: залишити заяву без розгляду у зв’язку з відсутністю матері на території України.
  5. Про доцільність позбавлення батьківських прав жительки с. Череш, Сторожинецького району відносно малолітньої дитини. Вирішили: перенести розгляд даного питання на наступному засіданні комісії.
  6. Про стан виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно дітей жителів с. Старі Бросківці Сторожинецького району Чернівецької області. Вирішили перенести розгляд даного питання на наступному засіданні комісії.
  7. Про розгляд та перегляд  індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.