Menu
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації

By In Новини On 15.03.2019


Сьогодні, 15 березня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша, заступника голови райдержадміністрації Василя Гоцуляка проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Під час засідання розглянуто наступні питання:

  1. Про встановлення порядку зустрічей, жителя с. Старі Бросківці Сторожинецького району Чернівецької області, з малолітнім сином та взяття участі у його вихованні. Вирішили: встановити один вихідний день – неділю – з 11:00 год по 16:00 год в присутності матері.
  2. Про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно дітей. Вирішили: позбавити батьків батьківських прав відносно дітей.
  3. Про доцільність відібрання дітей у батьків без позбавлення їх батьківських прав. Вирішили: надати 2 місяці терміну для виправлення ситуації в сім’ї.
  4. Про доцільність встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, уродженкою с. Банилів-Підгірний Сторожинецького району Чернівецької області. Вирішили: встановити опіку над дитиною.
  5. Про доцільність зняття з реєстрації дитини-сироти, уродженки м. Чернівці. Вирішили: перенести розгляд даного питання.
  6. Про стан виконання батьківських обов’язків батьками відносно їх дітей. Вирішили: надати два місяці терміну для виправлення ситуації в сім’ї.
  7. Про розгляд та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

About the Author

Admin 2

Comments are closed here.