Menu
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації

By In Новини On 12.04.2019


Сьогодні, 12 квітня, під головуванням першого заступника голови Сторожинецької районної державної адміністрації Діани Ковальчук проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій райдержадміністрації.

Під час засідання комісія розглянула наступні питання:

         1.Про доцільність створення прийомної сім’ї на базі родини жителів с. Нові Бросківці та влаштування на виховання та спільне проживання малолітніх дітей. Вирішили: надати згоду на створення прийомної сім’ї.

  1. Про доцільність влаштування малолітнього вихованця КМУ ОСБД в будинок-інтернат МСП-ІІ гр. Вирішили: надати згоду на влаштування в будинок-інтернат МСП-ІІ гр.
  2. Про доцільність визнання малолітніх дітей такими, що втратили право користування будинком. Вирішили: за доцільність зняття з реєстрації місця постійної реєстрації малолітніх дітей.
  3. Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди працівників із соціального захисту дітей. Вирішили: затвердити склад міждисциплінарної команди.
  4. Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди працівників із соціального захисту дітей. Вирішили: затвердити склад міждисциплінарної команди.
  5. Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди працівників із соціального захисту дитини. Вирішили: затвердити склад міждисциплінарної команди.
  6. Про розгляд та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

About the Author

Admin 2

Comments are closed here.