Menu
Проведено засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури в Сторожинецькому районі

Проведено засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури в Сторожинецькому районі

By In Новини On 29.03.2019


28 березня у Сторожинецькій районній державній адміністрації проведено засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури в Сторожинецькому районі.

Під час засідання розглянуто питання:

  1. Про стан виконання Сторожинецькою ОТГ рішення протоколу №1/18 від 22 грудня 2018 року комітету доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури при Районній державній адміністрації.
  2. Про проведену роботу за 2018 рік Красноїльською ОТГ з питання доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури.
  3. Про доступність маломобільних груп населення до Універмагу (критого ринку) по вул. Б. Хмельницького м. Сторожинець.
  4. Про проведену роботу за 2018 рік Чудейської ОТГ з питання доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури.
  5. Про забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів баз відпочинку району, зокрема на БВ «Берег любові».
  6. Про доступність маломобільних груп населення до Сторожинецького відділення Укрпошти.

За підсумками розгляду питань надано відповідні доручення щодо покращення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.