Menu
Проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Сторожинецькій РДА

Проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Сторожинецькій РДА

By In Новини On 30.07.2018


30 липня 2018 року проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Сторожинецькій РДА, під час якого розглянуто колективне звернення жителів села Комарівці Сторожинецького району Чернівецької області до Адміністрації Президента України щодо зниження рівня питної води та поганої її якості. На думку заявників, вказана ситуація склалася через вибір гравію з русла річки.

Комісія на чолі з першим заступником голови Сторожинецької райдержадміністрації Діаною Ковальчук здійснила виїзд в село Комарівці, де було здійснено забір води з криниць кількох заявників з метою здійснення її лабораторного обстеження.

За результатами досліджень води з криниць буде прийнято відповідні рішення.

Довідково:

На даний час на території Чернівецької області діє «Регіональна програма робіт з розчистки та регулювання русел річок Чернівецької області на 2015-2019 роки».

Ділянки русел річок, на яких необхідно здійснити руслорегулюючі роботи включені до Програми за результатами комісійних обстежень, а також звернень органів місцевого самоврядування та місцевої влади. Так, на адресу басейнового управління надійшло звернення Комарівської сільської ради з клопотанням необхідності проведення руслорегулюючих робіт в районі пішохідного мосту  з метою попередження його руйнування.

За результатами конкурсного відбору право на виготовлення проектної документації з подальшим виконанням робіт з розчистки (регулювання) русла р. Сірет з частковим видаленням алювіальних відкладів в с. Комарівці Сторожинецького району було надано ТОВ «Агробудналадка».

Метою виконання робіт на даній ділянці є покращення умов проходження паводкових вод, зниження руйнівних процесів правого берега та попередження руйнування пішохідного мосту через річку.

Також під час засідання комісії було розглянуто звернення жительки м. Сторожинець щодо якості хліба, придбаного в одному з продовольчих магазинів м .Сторожинець. За результатми розгляду питання, надано відповідні доручення компетентним органам. 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.