Menu
Проведено засідання Ради старійшин при райдержадміністрації

Проведено засідання Ради старійшин при райдержадміністрації

By In Новини, Рада старійшин On 26.11.2015


титульна25 листопада при першому заступнику голови райдержадміністрації Діані Ковальчук проведено засідання консультативно-дорадчого органу при райдержадміністрації – Ради старійшин.

Під час засідання розглянули низку питань. Зокрема, розпочинаючи захід Діана Ковальчук інформувала присутніх про підсумки економічного і соціального розвитку Сторожинецького району за 9 місяців 2015 року. За її словами, зусилля районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, першочергово були спрямовані на реалізацію заходів з енергозбереження, заміщення природного газу на альтернативні види палива, збір коштів для надання допомоги та забезпечення потреб учасників АТО і переселенців з зони проведення АТО і Автономної Республіки Крим. В червні поточного року розпочато роботи з реорганізації Красноїльської ЗОШ в навчально – виховний комплекс. Проводиться реконструкція діючих та добудова нових приміщень для  виховання двох груп дітей дошкільного віку. Завершення робіт заплановано в грудні поточного року.

Наразі ведуться роботи по завершенню реконструкції солдатської їдальні під садочок по вул. Гвардійська м. Сторожинець.  Для реалізації даного проекту з державного бюджету виділено 17,670 млн. грн. та буде проведено спів фінансування з міського бюджету (міська рада) в розмірі 10 % від суми а саме 1,767 млн. грн.

Відтак заслухано звіт голови Ради старійшин при Сторожинецькій  районній державній адміністрації про підсумки роботи Ради старійшин за 2015 рік. Як інформував керівник вищевказаного консультативно-дорадчого органу Генадій Мазур, у своїй роботі Рада старійшин керувалася Положенням про Раду старійшин при райдержадміністрації та планом роботи на 2015 рік. За його словами, проведено щоквартальні засідання Громадської ради (20.02.2015 р., 30.04.2015 р., 30.09.2015 р. та 25.11.2015 р.), згідно затверджених планів роботи, що дало змогу працювати та готувати питання для розгляду фахово, виходячи зі специфіки та актуальності питань, які найбільше турбували громаду і потребували роз’яснень та вирішення. Висловив сподівання, що подальша праця допоможе донести громадську думку стосовно ефективних шляхів вирішення складних проблем державного управління.

Окрім того, затверджено план роботи Ради старійшин  на 2016 рік.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.