Menu
Проведено засідання районної комісії з ТЕБ та НС

Проведено засідання районної комісії з ТЕБ та НС

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 27.06.2017


26 червня при першому заступнику голови районної державної адміністрації Діані Ковальчук проведено позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації в Сторожинецькому районі.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 

ПРОТОКОЛ № 17

позачергового засідання районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій                                                          

 

26.06.2017 року                                                                    м. Сторожинець

16:00

Головує: голова Комісії з питань ТЕБ та НС Ковальчук Д.М.

Присутні: члени районної комісії з питань ТЕБ та НС за списком.

Порядок денний:

  1. Про забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації в Сторожинецькому районі.

По даному питанню виступили:

Голова комісії з питань ТЕБ та НС Ковальчук Д.М. та          Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Сторожинецькому районі Мишковський М.М.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

  1.    Інформацію щодо забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації в районі взяти до відома.
  2.   Сторожинецькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в  Чернівецькій області:

затвердити план комісійних обстежень об’єктів, що мають важливе соціальне значення, зокрема навчальних закладів, закладів оздоровлення та відпочинку дітей, об’єктів водопостачання, закладів громадського харчування, продовольчої торгівлі щодо додержання вимог санітарного і ветеринарного законодавства із залучення спеціалістів Сторожинецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в  Чернівецькій області, Сторожинецького районного відділу лабораторного дослідження ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України та інших причетних служб за згодою. План комісійних обстежень оприлюднити на сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

Термін – до 05.07.2017 року

в ході проведення комісійних обстежень звертати особливу увагу на дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил, ветеринарно-санітарних правил, вимог нормативних документів щодо якості та безпечності продукції, правил торгівлі на об’єктах громадського харчування та продовольчої торгівлі, тощо;

забезпечити участь фахівців у складі комісій щодо обстежень підприємств питного водопостачання, дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, закладів громадського харчування, продовольчої торгівлі, інші. У разі виявлення порушень вимог санітарного законодавства вносити відповідні пропозиції;

забезпечити в межах повноважень, участь фахівців у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, вживати заходи щодо їх локалізації та ліквідації;

забезпечити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення району щодо профілактики інфекційних, масових неінфекційних захворювань та харчових отруєнь.

Термін – протягом поточного року

Контроль за виконання цього рішення покласти на головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації Сеник І.В.

Примітка: письмова інформація про виконання протокольного рішення подається в стислій формі до районної державної адміністрації відповідно до термінів виконання.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

 

Голова районної комісії з питань ТЕБ та НС                       Д. Ковальчук

 

Секретар районної комісії з питань ТЕБ та НС                          І. Сеник


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.