Menu
Проведено засідання районної спостережної комісії Сторожинецької районної державної адміністрації

Проведено засідання районної спостережної комісії Сторожинецької районної державної адміністрації

By In Звіти, Новини On 22.12.2015


рука17 грудня під головуванням першого  заступника голови районної державної адміністрації Діани Ковальчук відбулося засідання районної спостережної комісії Сторожинецької районної державної  адміністрації.

Під час засідання розглянуто питання про звіт голів виконавчих комітетів місцевих рад району про роботу із особами, звільненими з місць позбавлення волі; про  роботу районної спостережної комісії за 2015 рік; про організацію здійснення соціальної адаптації та громадського контролю за звільненими (впродовж не відбутої частини покарання з метою закріплення результатів виправлення і ресоціалізації) осіб, які повернулися з місць позбавлення волі у грудні  2015 року.

Зокрема заслухано звіти голів виконавчих комітетів Чудейської сільської та Красноїльської селищної рад про роботу із особами, звільненими з місць позбавлення волі.

Відтак про роботу районної спостережної комісії за 2015 рік проінформувала голова районної спостережної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук, яка зазначила, що впродовж 2015 року проведено  9  засідань комісії, на засіданнях комісії  заслухано 21 голову виконкомів місцевих рад району про стан роботи із даною категорією осіб.  Також на засідання комісії запрошено та заслухано 21 особу, яка звільнилась з місць позбавлення волі та 1 неповнолітню особу, яка була засуджена з іспитовим строком,  з метою допомоги таким особам у вирішенні наявних в них проблемних питань. Із 21 запрошених, 2 особам  відновлено документи (паспорт, інд. код), 2 осіб за сприяння члена комісії (через управління праці та соціального захисту населення) отримали грошову допомогу на суму 1100 грн.. Всі особи  мають місце постійного проживання.

За її словами, на постійному контролі в районній спостережній комісії знаходиться вивчення проблем конкретної особи з подальшим наданням необхідної допомоги, із залученням місцевих рад району.

     

        


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.