Menu
Приймальні відділення Сторожинецької ЦРЛ та ще чотирьох опорних лікарень області відремонтують та реконструюють

Приймальні відділення Сторожинецької ЦРЛ та ще чотирьох опорних лікарень області відремонтують та реконструюють

By In Новини On 23.04.2020


Приймальні відділення Сторожинецької ЦРЛ та ще чотирьох опорних лікарень планують відремонтувати, реконструювати та оснастити сучасним медичним обладнанням.

Такий проєкт представили заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко та директор Департаменту охорони здоров’я Олег Чорний у КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня».

У рамках проєкту приймальні відділення обраних лікарень будуть приведені до єдиних стандартів облаштування приміщень, матимуть відповідний перелік обладнання. У Чернівецькій області це Сторожинецька, Сокирянська, Вижницька ЦРЛ, а також Лікарня швидкої медичної допомоги та обласна клінічна лікарня.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, частину дороговартісних апаратів, зокрема комп’ютерні томографи, магнітно-резонансні томографи, ангіографи, закуплять за кошти державного бюджету.

Зараз у лікарнях розробляють проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приймальних відділень. Передбачається, що після реорганізації вони працюватимуть як відділення екстреної та невідкладної допомоги, тобто будуть виконувати функції оцінки стану пацієнта, здійснювати медичне сортування, діагностику захворювання.

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.