Menu
Привітання голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша з новим 2019-м роком

Привітання голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша з новим 2019-м роком

By In Новини On 29.12.2018


Шановні сторожинчани!

Підійшов до кінця 2018-й рік.

Нинішній рік завершується надзвичайно важливим звершенням для усіх нас – створенням Української Автокефальної Помісної Православної церкви.

Новообраний Митрополит Київський та усієї України Епіфаній є нашим земляком. Відтак радіємо з того, що на наших теренах зростав Глава Української Церкви.

Нехай Господь Йому допомагає та благословляє на усі діяння!

Впевнений, що незалежна Українська Церква дасть величезний  поштовх духовному відродженню України, згуртує націю та поведе її по вірному шляху. 

Рік, що минає, був особливим для нашого краю. Ми відзначили 100-річчя Буковинського народного віче, яке століття тому висловило мудре бажання багатьох поколінь наших предків жити у єдиній Великій Україні. Ми взяли участь у першому Буковинському молитовному сніданку, де спільно з представниками релігійних конфесій, посадовцями, депутатами, учасниками бойових дій на сході України, членами громадських і волонтерських формувань, військовослужбовцями, благодійниками, іноземними гостями ми молилися за мир в Україні.  

Ми дуже плідно розвивали міжнародну співпрацю. Протягом року ми отримали 4 рятувальні автівки від польських партнерів. Наші діти взяли участь у міжнародному футбольному турнірі у Чехії. Румунські партнери ділилися з нами своїм багатим досвідом у сфері державного управління і місцевого самоврядування, участі у міжнародних проектах тощо.

Протягом року ми втілювали у життя низку реформ. Ми повели першачків в нові сучасно оснащені класи та почали вчити їх за новими програмами. Реформа освіти подбала і про дітей з особливими освітніми потребами. Для них цьогоріч відкрили інклюзивно-ресурсний центр.

Гарний подарунок цього року чекав на матерів новонароджених діток. Завдяки програмі уряду «Пакунок маляти» близько 300 родин району отримали бебі-бокси із речами першої необхідності.

Добрі зміни відбулися і у питанні захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом року в районі за рахунок субвенції з державного бюджету для них придбано 5 житлових будинків із земельними ділянками, 1 приміщення для створення соціального житла і 1 приміщення для створення дитячого будинку сімейного типу. Окрім того, в районі створено 1 дитячий будинок сімейного типу і 1 прийомну сім’ю.

У році, що минає, ми активно працювали над змінами у галузі медицини. Мешканці району самостійно обирали сімейних лікарів та укладали з ними договори. Медики отримали відповідне фінансування для покращення матеріального оснащення амбулаторій та утримання медичного персоналу. На часі – робота над створенням госпітального округу, який ми сподіваємося буде заснований з центром у Сторожинецькому районі.

Разом із вищевказаним, держава попіклувалася про покращення надання послуг населенню. Так, вже не потрібно стояти у живій черзі у відділі РАЦС. У жовтні цього року тут відкрили центр європейського зразка з надання послуг -“Open Space”. Зареєструвавшись в електронній черзі, люди тут отримують послуги у межах 15 хвилин.

Приємно спостерігати як дбають про своїх мешканців очільники об’єднаних територіальних громад. Тішить, що люди усвідомлюють, що якісні зміни у житті громади залежать від громадянської активності і особистого внеску.

Отримавши інфраструктурну субвенцію з державного бюджету, громади спромоглися відремонтувати заклади освіти, культури і медицини, впровадити там енергоефективні технології, відремонтувати ділянки доріг.  

На часі – планування майбутніх змін. Ми формуємо перспективний план розвитку району до 2021 року. Відповідно до поставлених завдань Президента України Петра Порошенка щодо зміцнення економічного потенціалу держави, ми ставимо чіткі цілі розвитку територій, залучення інвестицій, створення нових робочих місць, подальшого покращення соціальної інфраструктури.

Попри позитивні зміни, залишається чимало проблем. Продовжується війна. І коли ми у теплих домівках відзначатимемо новорічно-різдвяні свята – пам’ятаймо про тих, хто сидить в окопах зі зброєю у руках на сторожі нашого миру.

Дорогі сторожинчани! 

 

Прийміть щирі вітання із Новим 2019 роком!

Цьогоріч ми пережили чимало переломних подій, які назавжди залишаться у нашій пам’яті.

Рік, що минає був насичений наполегливою працею та звершеннями. Він подарував нам нові зустрічі і відкриття, перемоги і досягнення, новий життєвий досвід.

2018-й рік дав нам можливість не лише вистояти, але й створити умови для подальшого розвитку.

І які б випробування не готувала для України доля, цей рік назавжди залишиться в історії як момент істини, а його відлуння ще довго звучатиме у наших душах.

Шановні підгоряни!

Нехай прийдешній рік принесе нам сил для втілення планів і звершень, хай подарує надію у наше щасливе майбутнє, виконає добрі бажання і принесе щастя у кожен дім.

Нехай новий рік зміцнить нашу Віру, віру у Перемогу, у нашу Армію, в щасливе майбутнє України!

Нехай примножаться здобутки та прибуде наснаги для реалізації усіх задумів.

Хай збудуться святкові віншування –  хата буде радістю багата, буде мир на землі і хліб на столі!

Добра, злагоди і любові!

З новим роком!

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.