Menu
Привітання Головного Управління ДПС у Чернівецькій області до Дня підприємця України

Привітання Головного Управління ДПС у Чернівецькій області до Дня підприємця України

By In Новини On 04.09.2020


Шановні підприємці Буковини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця України!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Ви, бізнес – спільнота, проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте на потреби кожного споживача.

Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу – основа успішної економіки держави. Від Вас – підприємців залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

У переддень Вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капітал примножується.

Зичимо Вам та Вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

 

З легальних доходів буковинці заплатили 144,6 мільйонів гривень військового збору

Буковинські податківці інформують, що впродовж восьми місяців 2020 року буковинці з легальних доходів перерахували до державного бюджету 144,6 млн. грн. військового збору. Водночас, порівняно із  аналогічним періодом минулого року, внесок буковинців на обороноздатність української армії зріс майже на 5,0 млн. грн. Зазначена сума менша дещо нижча від прогнозованої через запровадження карантину, пов’язаного з COVID-19.

У серпні 2020 року сплачено понад 17,5 млн. грн. – виконання індикативного показника склало 110,3 відсотки.

Разом з тим, податківці закликають «нелегалів», які виплачують заробітну плату в конвертах та мають найманих працівників без оформлення, дотримуватись чинного законодавства, оскільки відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати передбачає застосування значних санкцій.

Сплата ЄСВ: з 1 вересня розмір мінімального страхового внеску з ЄСВ збільшено

В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що із 1 вересня 2020 року збільшується розмір мінімальної зарплати, який встановлений ст. 8 Закону України “Про Державний бюджет на 2020 рік” від 14.11.2018 р. № 294-IX. Все завдяки Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” від 25.08.2020 р. № 822-ІХ

Даними змінами з 1 вересня мінімальна зарплата підвищена: у місячному розмірі із 4723 грн до 5000 грн; у погодинному розмірі із 28,31 грн до 29.20 грн.

Натомість розмір прожиткового мінімуму залишається незмінним. Востаннє його збільшили із 1 липня 2020 року.

В зв’язку з цим змінюється розмір мінімального страхового внеску з ЄСВ. З 1 вересня він становитиме 1100 грн (5000 грн * 22%). Також збільшується максимальна база для нарахування ЄСВ. З 1 вересня її розмір складатиме 75000 грн.

Таким чином, з вересня 2020 року фізичні особи – підприємці, незалежно від обраної системи оподаткування, особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства та роботодавці при нарахуванні зарплати основному працівнику сплачуватимуть ЄСВ не нижче 1100 грн.

На офіційному порталі територіальні органи ДПС у Чернівецькій області розміщено рахунки для сплати єдиного внеску: https://cv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.